Biz Kimiz?

Misyonumuz
Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan , faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip , daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

Vizyonumuz
Sahip olduğumuz konusunda uzman mühendis ve teknik eleman kadromuz sayesinde, çeşitli sanayi proseslerinde ihtiyaç duyulan mevcut baca ve baca şaftlarına mimari ve işlevsel baca şapkaları sistemleri konusunda endüstri kuruluşlarına başarı ile hizmet vermekteyiz.


İlkelerimiz
Ürünlerimiz, çözümlerimiz satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olarak değer yaratan bir işletme olabilmek. Bu amaçla dinamik bir ekip çalışması ile beklentileri en üst seviyede ve en uygun fiyat koşullarıyla hızlı bir şekilde karşılamak.

Kalite Politikamız
Hedefimiz metal baca sistemlerine yönelik her türlü ürünün üretimi konusunda mühendislik hizmetlerinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek etkin ve nitelikli ürünleri tedarik ederek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak tercih edilen aranan kuruluş olmaktır.

Hedeflerimize ulaşabilmek için tüm çalışanlarımızın katılımıyla kurulan kalite yönetim sistemimizin şartlarını yerine getirebilmek, sistemin devamlılığını sağlayarak etkinliğini sürekli iyileştirmek için çalışmaktayız.

Duyuru ve Haberler

BACA KAPAĞI
Baca Kapakları Modüllerinde istenilen ölçü ve şekilde imalat yapmaktayız.

Baca Şapkası Bizim İşimiz
Baca Şapkası üretiminde Türkiyenin lider firmalarından biri olan Baca My Dizayn olarak sizlere bu alanda hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız..

Web Sitemiz Yenilendi
Siz değerli müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet verebilmek için baca şapkaları web sitemizi yeniledik..

Müşteri Hizmetleri